![Tips](https://www.yiannislucacos.gr/sites/default/files/styles/menu_image/public/menuimage/_mg_0694_copy.jpg?itok=yZF622i0)
VIDEO DIRECTIONS
Κόβουμε τη φοκάτσια οριζόντια στη μέση. Απλώνουμε το 1/3 της ποσότητας του πέστο στην κάτω φέτα, προσθέτουμε το μισό προσούτο και ανοίγουμε από πάνω του τη μοτσαρέλα σε μεγάλα κομμάτια ίδιου πάχους. Αλατοπιπερώνουμε τη μοτσαρέλα, προσθέτουμε ακόμα 1/3 από το πέστο, τα ψητά τοματίνια, το υπόλοιπο προσούτο, τη ρόκα και τελειώνουμε με το υπόλοιπο πέστο. Σκεπάζουμε με την πάνω φέτα της φοκάτσιας και σερβίρουμε.
Σχόλια